TDK-LAMBDA GUS1000-48
Artikelnummer: GUS1000-48
Effizienz: 95,5%
Ausgangsstrom: 20,9A
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 3kV
Použití: telekomunikace, průmysl
Pracovní teplota: -20...70°C
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 101,6x41x177,8mm
Výkon: 1kW
Výstupní napětí: 48V