TDK-LAMBDA CUS800M-48
Artikelnummer: CUS800M-48
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 st)
Lieferung bis:
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Eingebaute Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 0.82 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 94%
Ausgangsstrom: 16,7A
Doplňkové funkce: PFC
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 4kV
Napájecí napětí: 85...265V AC
Počet výstupů: 1
Použití: lékařské aplikace, průmysl
Pracovní teplota: -20...70°C
Řada výrobce: CUS800M
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 171x85x42,5mm
Výkon: 801,6W
Výstupní napětí: 48V