TDK-LAMBDA CUS500M1-48-EF
Artikelnummer: CUS500M1-48-EF
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Eingebaute Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 0.79 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 95%
Ausgangsstrom: 6,3A
Doplňkové funkce: součástí je ventilátor
Druh napájecí zdroje: AC/DC
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 4kV
Použití: lékařské aplikace, průmysl
Pracovní teplota: -20...60°C
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 157x85x42,5mm
Výkon: 504W
Výstupní napětí: 48V