TDK-LAMBDA CUS500M1-36
Artikelnummer: CUS500M1-36Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Netzteile öffnen |
|---|---|
| Garantie: | 24 |
| Gewicht: | 0.45 kg |
| Verfügbarkeit: | Auf Anfrage |
| Effizienz: | 96% |
| Ausgangsstrom: | 8,3A |
| Druh napájecí zdroje: | nezakrytovaný |
| Elektrické připojení: | šroubové, zásuvka JST |
| Izolační napětí: | 4kV |
| Montáž: | šroub M4 |
| Napájecí napětí: | 85...265V AC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | lékařské aplikace, průmysl |
| Pracovní teplota: | -20...70°C |
| Rozměry: | 3"x5" |
| Řada výrobce: | CUS500M1 |
| Shoda s normou: | CE |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vlastnosti zdrojů: | aktivní chlazení |
| Vnější rozměry: | 127x76,2x37mm |
| Výkon: | 0,5kW |
| Výstupní napětí: | 36V |
| Dieser Artikel ist leider ausverkauft… | |




