TDK-LAMBDA CUS500M1-19
Artikelnummer: CUS500M1-19
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Netzteile öffnen
Garantie: 24
Gewicht: 0.45 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 95,5%
Ausgangsstrom: 15,8A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Elektrické připojení: šroubové, zásuvka JST
Izolační napětí: 4kV
Montáž: šroub M4
Použití: lékařské aplikace, průmysl
Pracovní teplota: -20...70°C
Rozměry: 3"x5"
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 127x76,2x37mm
Výkon: 501,6W
Výstupní napětí: 19V