TDK-LAMBDA CUS500M1-19-EF
Artikelnummer: CUS500M1-19-EF
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Eingebaute Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 0.79 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 94,3%
Ausgangsstrom: 15,8A
Doplňkové funkce: součástí je ventilátor
Elektrické připojení: šroubové svorky, fastony
Izolační napětí: 4kV
Použití: lékařské aplikace, průmysl
Pracovní teplota: -20...60°C
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 157x85x42,5mm
Výkon: 501,6W
Výstupní napětí: 19V