TDK-LAMBDA CUS500M1-12-EF
Artikelnummer: CUS500M1-12-EF
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Eingebaute Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 0.79 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 94,3%
Ausgangsstrom: 25A
Doplňkové funkce: součástí je ventilátor
Elektrické připojení: šroubové svorky, fastony
Izolační napětí: 4kV
Napájecí napětí: 85...265V AC
Počet výstupů: 1
Použití: lékařské aplikace, průmysl
Pracovní teplota: -20...60°C
Řada výrobce: CUS500M1
Shoda s normou: CE
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 157x85x42,5mm
Výkon: 0,5kW
Výstupní napětí: 12V