TDK-LAMBDA CUS250M-28
Artikelnummer: CUS250M-28
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Netzteile öffnen
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 94%
Ausgangsstrom: 8,92A
Doplňkové funkce: PFC
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Izolační napětí: 4kV
Napájecí napětí: 80...264V AC
Počet výstupů: 1
Použití: lékařské aplikace, průmysl
Pracovní teplota: -20...85°C
Rozměry: 2"x4"
Rozsah výstupních napětí: 28...30,8V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,25kW
Výstupní napětí: 28V