TDK-LAMBDA CUS250M-24-AJ
Artikelnummer: CUS250M-24-AJ
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Eingebaute Netzteile
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 94%
Ausgangsstrom: 10,41A
Doplňkové funkce: remote sense, PFC
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný, AC/DC
Elektrické připojení: zásuvka JST
Izolační napětí: 4kV
Montáž: šroub M3
Napájecí napětí: 85...264V AC
Ochrana: pojistka
Počet výstupů: 1
Použití: lékařské aplikace
Pracovní teplota: -20...85°C
Rozměry: 2"x4"
Rozsah výstupních napětí: 24...26,4V DC
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 64x119,2x43mm
Výkon: 0,25kW
Výstupní napětí: 24V