TDK-LAMBDA CUS1500M-36
Artikelnummer: CUS1500M-36
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 85...88%
Ausgangsstrom: 42A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -20...60°C
Řada výrobce: CUS1500M
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 261x127x63mm
Výkon: 1,512kW
Výstupní napětí: 36V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 1512W
Výstupní proud: 42A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 261x127x63mm
Řada výrobce: CUS1500M
Pracovní teplota: -20...60°C
Ochrana: proti přepětí OVP
Účinnost: 85...88%
Výstupní napětí: 36V DC