TDK-LAMBDA CUS1500M-15
Artikelnummer: CUS1500M-15
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 82...85%
Ausgangsstrom: 100A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -20...60°C
Řada výrobce: CUS1500M
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 261x127x63mm
Výkon: 1,5kW
Výstupní napětí: 15V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 1,5kW
Výstupní proud: 100A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 261x127x63mm
Řada výrobce: CUS1500M
Pracovní teplota: -20...60°C
Ochrana: proti přepětí OVP
Účinnost: 82...85%
Výstupní napětí: 15V DC