TDK-LAMBDA CUS1500M-12
Artikelnummer: CUS1500M-12
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Eingebaute Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 3 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 82...85%
Ausgangsstrom: 125A
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 85...265V AC, 120...340V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -20...60°C
Řada výrobce: CUS1500M
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 261x127x63mm
Výkon: 1,5kW
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 1,5kW
Výstupní proud: 125A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 261x127x63mm
Řada výrobce: CUS1500M
Pracovní teplota: -20...60°C
Ochrana: proti přepětí OVP
Účinnost: 82...85%
Výstupní napětí: 12V DC