SIEMENS 6EP1334-3BA10
Artikelnummer: 6EP1334-3BA10
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DIN-Schienen-Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 0.94 kg
Effizienz: 91%
Ausgangsstrom: 10A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorkovnice
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 85...264V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -25...70°C
Rozsah dvoufázových napájecích napětí: 2 x 176...550V AC
Řada výrobce: SITOP modular
Stupeň krytí: IP20
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 70x125x121mm
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 240W
Výstupní proud: 10A
Montáž: na přípojnici DIN
Stupeň krytí: IP20
Vnější rozměry: 70x125x121mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 91%
Řada výrobce: SITOP modular
Napájecí napětí: 85...264V AC
Výstupní napětí: 24V DC