RECOM RACM60-48SK277OF-T
Artikelnummer: RACM60-48SK277OF-T
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Netzteile öffnen
Garantie: 24
Gewicht: 0.11 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 90%
Ausgangsstrom: 1,25A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Izolační napětí: 4kV
Napájecí napětí: 80...305V AC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Počet výstupů: 1
Použití: lékařské aplikace
Pracovní teplota: -40...85°C
Řada výrobce: RACM60-K
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 78,4x53x31,5mm
Výkon: 60W
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 60W
Napájecí napětí: 80...305V AC
Vnější rozměry: 78,4x53x31,5mm
Výstupní napětí: 48V DC
Výstupní proud: 1,25A
Izolační napětí: 4kV
Použití: lékařské aplikace
Účinnost: 90%
Ochrana: protizkratové SCP
Řada výrobce: RACM60-K
Pracovní teplota: -40...85°C