QOLTEC QUOLTEC-53670
Artikelnummer: QUOLTEC-53670Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Photovoltaikmodule |
|---|---|
| Garantie: | 24 |
| Gewicht: | 2.82 kg |
| Verfügbarkeit: | Auf Anfrage |
| Max. nabíjecí proud: | 80A |
| Napětí akumulátoru: | 12 / 24 / 36V |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OCP |
| Použití: | fotovoltaika |
| Pracovní teplota: | -20...55°C |
| Rozměry: | 115x210x285mm |
| Stupeň krytí: | IP30 |
| Verze: | s čidlem teploty |
| Vlastností nabíječky: | digitální displej, ovládání nabíječky pomocí Bluetooth ANDROID |
| Výkon: | 1040/2080/3102W |
| Typ napájecího zařízení: | regulátor nabíjení |
| Dieser Artikel ist leider ausverkauft… | |




