QOLTEC QUOLTEC-53668
Artikelnummer: QUOLTEC-53668Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Photovoltaikmodule |
|---|---|
| Garantie: | 24 |
| Gewicht: | 0.56 kg |
| Verfügbarkeit: | Auf Anfrage |
| Max. nabíjecí proud: | 10A |
| Napětí akumulátoru: | 12 / 24V |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OCP |
| Použití: | fotovoltaika |
| Pracovní teplota: | -20...55°C |
| Rozměry: | 180x125x50mm |
| Stupeň krytí: | IP30 |
| Verze: | s čidlem teploty |
| Vlastností nabíječky: | digitální displej |
| Výkon: | 130/260W |
| Typ napájecího zařízení: | regulátor nabíjení |
| Dieser Artikel ist leider ausverkauft… | |




