QOLTEC QUOLTEC-52666
Artikelnummer: QUOLTEC-52666Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Ladegeräte |
|---|---|
| Garantie: | 24 |
| Gewicht: | 0.65 kg |
| Verfügbarkeit: | Auf Anfrage |
| Effizienz: | 85% |
| Doplňkové funkce: | mód opravy akumulátoru, napájecí zdroj |
| Druh akumulátoru: | kyselino-olověné, Li-FePO4, AGM, GEL (gelový) |
| Druh vývodu: | krokodýlek |
| Max. nabíjecí proud: | 15A |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před opačnou polaritou |
| Použití: | akumulátor 12V |
| Pracovní teplota: | -30...50°C |
| Typ nabíječky: | mikroprocesorová |
| Vlastností nabíječky: | vestavěný zobrazovač LCD, aktivní chlazení |
| Vstupní napětí: | 220...240V AC |
| Výstupní napětí: | 12V DC |
| Dieser Artikel ist leider ausverkauft… | |




