POS POSC18333D-C14
Artikelnummer: POSC18333D-C14
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: CC-Netzteile für LED
Garantie: 24
Gewicht: 0.25 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Barva: černá
Effizienz: 88,01%
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupní proud: 3,33A
Napájecí napětí: 90...264V AC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Polarizace: plus uprostřed
Pracovní teplota: -5...40°C
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Řada výrobce: POSC
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 121,3x53,6x31,2mm
Výkon: 60W
Výstupní napětí: 18V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 3,33A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 60W
Druh napájecí zdroje: síťový
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Pracovní teplota: -5...40°C
Ochrana: protizkratové SCP
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 88,01%
Polarizace: plus uprostřed
Řada výrobce: POSC
Barva: černá
Režimy práce: napěťový zdroj
Výstupní napětí: 18V DC