POS POSC05200A-USB
Artikelnummer: POSC05200A-USBDetaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | DC / DC-Transformatore |
|---|---|
| Garantie: | 24 |
| Gewicht: | 0.1 kg |
| Verfügbarkeit: | Auf Anfrage |
| Barva: | černá |
| Effizienz: | 78,7% |
| Druh napájecí zdroje: | zásuvkový, síťový |
| Druh vývodu: | USB A |
| Konektory pro stát: | Evropa |
| Max. výstupní proud: | 2A |
| Napájecí napětí: | 90...264V AC |
| Obchodní název: | USB nabíječka |
| Ochrana: | protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP |
| Pracovní teplota: | 0...40°C |
| Režimy práce: | napěťový zdroj |
| Řada výrobce: | POS |
| Shoda s normou: | Energy efficiency Level VI |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 83x36x23mm |
| Výkon: | 10W |
| Výstupní napětí: | 5V DC |
| Dieser Artikel ist leider ausverkauft… | |



-2.jpg?68d3d670)