POS FTPC30V12-L
Artikelnummer: FTPC30V12-L
Expedujeme do 4 pracovních dnů (6 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DC (CV) Netzteile für LED
Garantie: 24
Gewicht: 0.1 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 85%
Ausgangsstrom: 2,5A
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: šroubové
Napájecí napětí: 200...240V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OLP
Počet výstupů: 1
Použití: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -20...45°C
Režimy práce: napěťový zdroj
Řada výrobce: FTPC-L
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 123x44,6x19,2mm
Výkon: 30W
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 30W
Výstupní proud: 2,5A
Řada výrobce: FTPC-L
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -20...45°C
Elektrické připojení: šroubové
Počet výstupů: 1
Účinnost: 85%
Režimy práce: napěťový zdroj
Výstupní napětí: 12V DC