MEAN WELL XTR-960-36
Artikelnummer: XTR-960-36
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DIN-Schienen-Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 2.18 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 95,5%
Ausgangsstrom: 0...26,66A
Doplňkové funkce: signalizace správnosti výst. napětí (kontakt NO), paralelní provoz
Druh krytu: slim
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: šroubové svorky
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 450...800V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OLP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 36...42V DC
Řada výrobce: XTR-960
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 125,2x96x132mm
Výkon: 960W
Výstupní napětí: 36V DC
Napájecí třífázové napětí: 320 x 600V AC