MEAN WELL XTR-960-24
Artikelnummer: XTR-960-24
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Garantie: 24
Gewicht: 2.21 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 95%
Ausgangsstrom: 0...40A
Doplňkové funkce: signalizace správnosti výst. napětí (kontakt NO), paralelní provoz
Druh krytu: slim
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: šroubové svorky
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 24...29V DC
Řada výrobce: XTR-960
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 125,2x96x132mm
Výkon: 960W
Výstupní napětí: 24V DC
Napájecí třífázové napětí: 320 x 600V AC