MEAN WELL XTR-480-48LAGL
Artikelnummer: XTR-480-48LAGL
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 95,5%
Ausgangsstrom: 10A
Doplňkové funkce: dálkové ovládání ON/OFF
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN, 3-fázový
Elektrické připojení: pružinové svorky
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 48...55V DC
Řada výrobce: XTR-480
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 63x125,2x125mm
Výkon: 480W
Výstupní napětí: 48V DC