MEAN WELL XTR-480-24PIGL
Artikelnummer: XTR-480-24PIGL
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 94%
Ausgangsstrom: 20A
Doplňkové funkce: dálkové ovládání ON/OFF
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN, 3-fázový
Elektrické připojení: svorky push-in
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 24...29V DC
Řada výrobce: XTR-480
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 63x125,2x125mm
Výkon: 480W
Výstupní napětí: 24V DC