MEAN WELL XTR-240-24
Artikelnummer: XTR-240-24
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Garantie: 24
Gewicht: 1.01 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 92,5%
Ausgangsstrom: 0...10A
Doplňkové funkce: signalizace správnosti výst. napětí (kontakt NO)
Druh krytu: slim
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: šroubové svorky
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 24...29V DC
Řada výrobce: XTR-240
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 125,2x48x125mm
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 24V DC
Napájecí třífázové napětí: 320 x 600V AC