MEAN WELL XTR-240-12PI
Artikelnummer: XTR-240-12PI
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DIN-Schienen-Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 1 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 88,7%
Ausgangsstrom: 0...15A
Doplňkové funkce: signalizace správnosti výst. napětí (kontakt NO)
Druh krytu: slim
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorky push-in
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 450...800V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OLP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 12...15V DC
Řada výrobce: XTR-240
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 125,2x48x125mm
Výkon: 0,18kW
Výstupní napětí: 12V DC
Napájecí třífázové napětí: 320 x 600V AC