MEAN WELL XDR-960-36LA
Artikelnummer: XDR-960-36LA
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 st)
Garantie: 24
Gewicht: 2.19 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 95,5%
Ausgangsstrom: 53,3A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF, Modbus
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: pružinové svorky
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 36...42V DC
Řada výrobce: XDR-960
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 96x125,2x132mm
Výkon: 960W
Výstupní napětí: 36V DC