MEAN WELL XDR-960-24PI
Artikelnummer: XDR-960-24PI
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 st)
Lieferung bis:
Garantie: 24
Gewicht: 2.2 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 95%
Ausgangsstrom: 80A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF, Modbus
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorky push-in
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 24...29V DC
Řada výrobce: XDR-960
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 96x125,2x132mm
Výkon: 960W
Výstupní napětí: 24V DC