MEAN WELL XDR-960-24LA
Artikelnummer: XDR-960-24LA
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DIN-Schienen-Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 2.18 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 95%
Ausgangsstrom: 80A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF, Modbus
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: pružinové svorky
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 85...305V AC, 80...431V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 24...29V DC
Řada výrobce: XDR-960
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 96x125,2x132mm
Výkon: 960W
Výstupní napětí: 24V DC