MEAN WELL XDR-75-36PI
Artikelnummer: XDR-75-36PI
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 st)
Lieferung bis:
Gewicht: 0.5 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 91%
Ausgangsstrom: 4,17A
Doplňkové funkce: dálkové ovládání ON/OFF
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorky push-in
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 36...42V DC
Řada výrobce: XDR-75
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 30x125,2x116mm
Výkon: 75W
Výstupní napětí: 36V DC