MEAN WELL XDR-75-24PI
Artikelnummer: XDR-75-24PI
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 st)
Lieferung bis:
Gewicht: 0.5 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 90%
Ausgangsstrom: 6,25A
Doplňkové funkce: dálkové ovládání ON/OFF
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorky push-in
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 24...29V DC
Řada výrobce: XDR-75
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 30x125,2x116mm
Výkon: 75W
Výstupní napětí: 24V DC