MEAN WELL XDR-75-12PI
Artikelnummer: XDR-75-12PI
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DIN-Schienen-Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 0.5 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 89%
Ausgangsstrom: 12,5A
Doplňkové funkce: dálkové ovládání ON/OFF
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorky push-in
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 85...305V AC, 80...431V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 12...15V DC
Řada výrobce: XDR-75
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 30x125,2x116mm
Výkon: 75W
Výstupní napětí: 12V DC