MEAN WELL XDR-480-48LA
Artikelnummer: XDR-480-48LA
Expedujeme do 4 pracovních dnů (4 st)
Lieferung bis:
Garantie: 24
Gewicht: 1.08 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 96%
Ausgangsstrom: 20A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF, Modbus
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: pružinové svorky
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 48...55V DC
Řada výrobce: XDR-480
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 48x125,2x125mm
Výkon: 480W
Výstupní napětí: 48V DC