MEAN WELL XDR-150E-48
Artikelnummer: XDR-150E-48
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DIN-Schienen-Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 0.52 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 91%
Ausgangsstrom: 3,25A
Doplňkové funkce: signalizace správnosti výst. napětí (kontakt NO)
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: šroubové svorky
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 85...264V AC, 120...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OLP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...70°C
Rozsah výstupních napětí: 48...55V DC
Řada výrobce: XDR-150E
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 30x125,2x116mm
Výkon: 156W
Výstupní napětí: 48V DC