MEAN WELL XDR-120-12LA
Artikelnummer: XDR-120-12LA
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 st)
Lieferung bis:
Garantie: 24
Gewicht: 0.61 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 93,5%
Ausgangsstrom: 20A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: pružinové svorky
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 12...15V DC
Řada výrobce: XDR-120
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 30x125,2x116mm
Výkon: 0,12kW
Výstupní napětí: 12V DC