MEAN WELL WDR-120-24
Artikelnummer: WDR-120-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DIN-Schienen-Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 0.67 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 91%
Ausgangsstrom: 5A
Druh krytu: 992B
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorkovnice
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 254...780V DC, 180...550V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -25...70°C
Rozsah výstupních napětí: 24...29V DC
Řada výrobce: WDR-120
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 40x125,2x113,5mm
Výkon: 0,12kW
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,12kW
Výstupní proud: 5A
Napájecí napětí: 254...780V DC
Montáž: na přípojnici DIN
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 91%
Řada výrobce: WDR-120
Druh krytu: 992B
Výstupní napětí: 24V DC