MEAN WELL UHP-500R-55
Artikelnummer: UHP-500R-55
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Garantie: 24
Gewicht: 0.96 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 95%
Ausgangsstrom: 8,9A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, redundance
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -30...70°C
Řada výrobce: UHP-500
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 232x81x31mm
Výkon: 0,5kW
Výstupní napětí: 55V DC