MEAN WELL UHP-500R-24
Artikelnummer: UHP-500R-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (10 st)
Lieferung bis:
Garantie: 24
Gewicht: 0.94 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 94,5%
Ausgangsstrom: 20,9A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, redundance
Druh krytu: 233D
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -20...70°C
Rozsah výstupních napětí: 22,8...25,2V DC
Řada výrobce: UHP-500
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 232x81x31mm
Výkon: 501,6W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 501,6W
Výstupní proud: 20,9A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 232x81x31mm
Řada výrobce: UHP-500
Pracovní teplota: -20...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 94,5%
Druh krytu: 233D
Doplňkové funkce: redundance
Napájecí napětí: 127...370V DC
Výstupní napětí: 24V DC