MEAN WELL UHP-350R-24
Artikelnummer: UHP-350R-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 st)
Lieferung bis:
Garantie: 24
Gewicht: 0.68 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 94%
Ausgangsstrom: 14,6A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, redundance
Pracovní teplota: -30...70°C
Rozsah výstupních napětí: 22,8...25,2V DC
Řada výrobce: UHP-350
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 220x62x31mm
Výkon: 350,4W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 350,4W
Výstupní proud: 14,6A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 220x62x31mm
Řada výrobce: UHP-350
Pracovní teplota: -30...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 94%
Druh krytu: 232C
Doplňkové funkce: redundance
Napájecí napětí: 127...370V DC
Výstupní napětí: 24V DC