MEAN WELL UHP-350R-15
Artikelnummer: UHP-350R-15
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Garantie: 24
Gewicht: 0.69 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 92%
Ausgangsstrom: 23,4A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, redundance
Pracovní teplota: -30...70°C
Rozsah výstupních napětí: 14,3...15,8V DC
Řada výrobce: UHP-350
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 220x62x31mm
Výkon: 351W
Výstupní napětí: 15V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 351W
Výstupní proud: 23,4A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 220x62x31mm
Řada výrobce: UHP-350
Pracovní teplota: -30...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 92%
Druh krytu: 232C
Doplňkové funkce: redundance
Napájecí napětí: 127...370V DC
Výstupní napětí: 15V DC