MEAN WELL UHP-350-55
Artikelnummer: UHP-350-55
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Garantie: 24
Gewicht: 0.68 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 94%
Ausgangsstrom: 6,3A
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -30...70°C
Řada výrobce: UHP-350
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 220x62x31mm
Výkon: 0,35kW
Výstupní napětí: 55V DC