MEAN WELL UHP-2500-48PM
Artikelnummer: UHP-2500-48PM
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 96%
Ausgangsstrom: 52,1A
Doplňkové funkce: dálkové ovládání ON/OFF, PMBus
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -30...70°C
Řada výrobce: UHP-2500
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 310x140x60mm
Výkon: 2,5kW
Výstupní napětí: 48V DC