MEAN WELL UHP-2500-36
Artikelnummer: UHP-2500-36
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 95,5%
Ausgangsstrom: 69,4A
Doplňkové funkce: dálkové ovládání ON/OFF, CANBus
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -30...70°C
Řada výrobce: UHP-2500
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 310x140x60mm
Výkon: 2,5kW
Výstupní napětí: 36V DC