MEAN WELL UHP-200R-55
Artikelnummer: UHP-200R-55Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Eingebaute Netzteile |
|---|---|
| Garantie: | 24 |
| Gewicht: | 0.48 kg |
| Verfügbarkeit: | Auf Anfrage |
| Effizienz: | 94% |
| Ausgangsstrom: | 3,6A |
| Doplňkové funkce: | aktivní PFC, redundance |
| Druh napájecí zdroje: | modulový, k vestavbě |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Napájecí napětí: | 90...264V AC, 127...370V DC |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP |
| Počet výstupů: | 1 |
| Pracovní teplota: | -30...70°C |
| Řada výrobce: | UHP-200 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 194x55x26mm |
| Výkon: | 0,2kW |
| Výstupní napětí: | 55V DC |
| Dieser Artikel ist leider ausverkauft… | |




