MEAN WELL UHP-200R-55
Artikelnummer: UHP-200R-55
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Garantie: 24
Gewicht: 0.48 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 94%
Ausgangsstrom: 3,6A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, redundance
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 90...264V AC, 127...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -30...70°C
Řada výrobce: UHP-200
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 194x55x26mm
Výkon: 0,2kW
Výstupní napětí: 55V DC