MEAN WELL UHP-1500-48CAN
Artikelnummer: UHP-1500-48CAN
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Garantie: 24
Gewicht: 2.51 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 96%
Ausgangsstrom: 31,5A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, ovládání výstupního proudu, CANBus, ovládání výstupního napětí
Druh krytu: 277A
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 90...264V AC, 250...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -30...70°C
Rozsah výstupních napětí: 48...57,6V DC
Řada výrobce: UHP-1500
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 290x140x41mm
Výkon: 1,512kW
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 1512W
Výstupní proud: 31,5A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 290x140x41mm
Řada výrobce: UHP-1500
Pracovní teplota: -30...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 96%
Druh krytu: 277A
Doplňkové funkce: ovládání výstupního proudu
Napájecí napětí: 250...370V DC
Výstupní napětí: 48V DC