MEAN WELL UHP-1000-36
Artikelnummer: UHP-1000-36
Expedujeme do 4 pracovních dnů (9 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Eingebaute Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 1.73 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 95,5%
Ausgangsstrom: 28A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, ovládání výstupního proudu, ovládání výstupního napětí
Druh krytu: 272A
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 90...264V AC, 250...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -30...70°C
Rozsah výstupních napětí: 36...43,2V DC
Řada výrobce: UHP-1000
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 240x115x41mm
Výkon: 1kW
Výstupní napětí: 36V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 1kW
Výstupní proud: 28A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 240x115x41mm
Řada výrobce: UHP-1000
Pracovní teplota: -30...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 95,5%
Druh krytu: 272A
Doplňkové funkce: ovládání výstupního proudu
Napájecí napětí: 250...370V DC
Výstupní napětí: 36V DC