MEAN WELL RST-5000-48
Artikelnummer: RST-5000-48
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Eingebaute Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 10.44 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 90,5%
Ausgangsstrom: 105A
Druh krytu: 223A
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -30...70°C
Rozsah výstupních napětí: 9,6...57,6V DC
Řada výrobce: RST-5000
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 460x211x83,5mm
Výkon: 5040W
Výstupní napětí: 48V DC
Napájecí třífázové napětí: 3 x 196...530V AC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 5040W
Výstupní proud: 105A
Počet výstupů: 1
Řada výrobce: RST-5000
Výstupní napětí: 48V DC
Účinnost: 90,5%
Doplňkové funkce: ovládání výstupního proudu
Ochrana: protizkratové SCP
Vnější rozměry: 460x211x83,5mm
Druh krytu: 223A
Pracovní teplota: -30...70°C