MEAN WELL RID-125-2405
Artikelnummer: RID-125-2405
Expedujeme do 4 pracovních dnů (3 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Eingebaute Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 0.65 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 83%
Ausgangsstrom: 4,6 (2...5,3)A
Druh krytu: 902A
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 88...264V AC, 248...373V DC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 2
Pracovní teplota: -25...70°C
Řada výrobce: RID-125
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vlastnosti zdrojů: izolovaný výstup a GND
Vnější rozměry: 199x98x38mm
Výkon: 125,4W
Výstupní napětí: 24V DC
Výstupní napětí 2: 5V DC
Výstupní proud 2: 3 (0...3)A
Vnější rozměry: 199x98x38mm
Řada výrobce: RID-125
Pracovní teplota: -25...70°C
Druh krytu: 902A
Výkon: 125,4W
Ochrana: protizkratové SCP
Výstupní proud 2: 3 (0...3)A
Druh napájecí zdroje: modulový
Účinnost: 83%
Počet výstupů: 2
Napájecí napětí: 248...373V DC
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výstupní napětí 2: 5V DC