MEAN WELL QP-150B
Artikelnummer: QP-150BDetaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Eingebaute Netzteile |
|---|---|
| Garantie: | 24 |
| Gewicht: | 0.91 kg |
| Verfügbarkeit: | Auf Anfrage |
| Effizienz: | 76% |
| Ausgangsstrom: | 15A |
| Doplňkové funkce: | aktivní PFC, nucené chlazení - ventilátor |
| Druh napájecí zdroje: | modulový, k vestavbě |
| Elektrické připojení: | šroubové svorky |
| Napájecí napětí: | 90...264V AC, 127...370V DC |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP |
| Počet výstupů: | 4 |
| Pracovní teplota: | -10...60°C |
| Řada výrobce: | QP-150 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 199x99x50mm |
| Výkon: | 150W |
| Výstupní napětí: | 5V DC |
| Výstupní proud 2: | 4A |
| Výstupní proud 3: | 2A |
| Výstupní proud 4: | 0,6A |
| Dieser Artikel ist leider ausverkauft… | |




