Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DC (CV) Netzteile für LED
Garantie: 24
Gewicht: 0.57 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 85%
Ausgangsstrom: 5A
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Druh krytu: 955A
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: vodiče
Napájecí napětí: 90...264V AC, 127...417V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Použití: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -30...50°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Rozsah výstupních napětí: 11,25...15V DC
Stupeň krytí: IP64
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 70,5x200x35mm
Výkon: 75W
Výstupní napětí: 15V DC
Délka vývodů: 0,32m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 75W
Výstupní proud: 5A
Napájecí napětí: 127...417V DC
Stupeň krytí: IP64
Vnější rozměry: 70,5x200x35mm
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -30...50°C
Elektrické připojení: vodiče 320mm
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Účinnost: 85%
Druh krytu: 955A
Režimy práce: proudový zdroj
Výstupní napětí: 15V DC